Společnost Malý a Velký, spol. s r. o.

  • Zapsána: do Obchodního rejstříku dne 30. 12. 1991
  • Právní forma: společnost s ručením omezeným
  • Sídlo společnosti: Jánská 1660/28, 746 01 Opava
  • IČ: 44738633
  • DIČ: CZ44738633

Malý a Velký Ostrava

Vaše cesta k Ford Malý a Velký v Ostravě

Náš showroom v Ostravě se nachází vedle Ředitelství Vítkovic a kousek od OSTRAVA ARÉNA (palác kultury a sportu). Nejbližší tramvajová zastávka je Ředitelství Vítkovic, kde staví tramvaje č. 2, 3 nebo 12.

Pokud jedete vozem z Ostravy - Poruby, jeďte po ulici Porubská a Nad Porubkou do ulice Rudná / silnici 11. V Ostravě-jih pokračujte po Rudné / silnici 11 na Plzeňskou / silnici 647. Ve Vítkovicích jeďte na ulici Ruská. Naše dealerství bude po pravé straně.

Pokud k nám jedete z centra Ostravy, jeďte po ulici 28.října (nachází se vedle OC Nová Karolína). Odbočte doprava, směrem na Frýdek-Místek. Zařaďte se do ulice Místecká / silnici 56. Odbočte druhým výjezdem doprava, směrem na centrum. Na první křižovatce jeďte doleva na ulici Plzeňská. Na světelné křižovatce se dejte doprava. Pokračujte rovně po ulici Ruská. Naše dealerství bude po pravé straně.

Z dálnice D1 jeďte výjezdem na Vítkovice a Havířov. Pokračujte po silnici Rudná. Dejte se výjezdem na Bohumín a centrum. Pokračujte rovně a vyjeďte dalším výjezdem na Vítkovice. Pokračujte dále doprava po ulici Ruská. Naše dealerství bude po levé straně.

Prohlédněte si kompletní kontaktní údaje včetně otevírací doby našich jednotlivých oddělení.

Sledujte Ford Malý a Velký na Facebooku a již vám neunikne žádná novinka ani výhodná nabídka z našeho dealerství.